Галерија: Православни мотиви на Инстаграм

Инстаграм е онлајн сервис за споделување на фотографии и видеа, и социјално вмрежување кој им овозможува на своите корисници да фотографираат и снимаат и да ги споделуваат на повеќе социјални мрежи вклучувајќи ја и нивната. На оваа мрежа може да се најдат милиони фотографии, и секоја секунда корисниците прикачуваат илјадници нови.

Решивме да споделиме неколку фотографии со православни мотиви постирани на оваа социјална мрежа изминатиот месец.

 

Оставете коментар

Започнете дискусија!

Извести ме
1000
wpDiscuz