Митрополит Наум: Природен и противприроден начин на живот

Видео запис од предавањето на г. Наум, митрополит Струмички, на темата: „Природен и противприроден начин на живот“ одржано на Православниот богословски факултет при Великотрновскиот универзитет „Ссв. Кирил и Методиј“.

Оставете коментар

Започнете дискусија!

Извести ме
1000
wpDiscuz